Cennik

Przedstawiona poniżej oferta jest ofertą informacyjną.
Istnieje możliwość indywidualnej wyceny, dostosowanej do klienta jeśli zaistnieje potrzeba zwiększenia ilości spotkań.

1.Miejsce spotkań:

Spotkania odbywają się u klienta w domu. Dojeżdżam na terenie Krakowa oraz okolic.

Za dojazd poza granice Krakowa obowiązuje dopłata do usługi w wysokości:

od 20 do 50 zł w zależności od odległości

2. Usługi:

  • Konsultacja behawioralna – spotkanie na, którym omawiamy problem/problemy, które dotyczą danego psa. Zawsze przed pierwszym spotkaniem proszę Państwa o nakreślenie problemu oraz podanie niezbędnych danych odnośnie zwierzęcia. Przy pierwszej wizycie ustalamy plan na kolejne spotkania (jeśli takowe są potrzebne). Po spotkaniu otrzymujecie Państwo podsumowanie wysyłane na maila, w którym zawarte są wszystkie ustalenia oraz spostrzeżenia.

Pierwsza wizyta: 180 zł

Każda kolejna: 150 zł

Każda standardowa wizyta trwa około 1,5h. W razie potrzeby jest jednak możliwość by ją wydłużyć.

  • Pakiet Psie przedszkole (spotkania indywidualne) – jeśli jesteś świeżo upieczonym opiekunem szczeniaka, oferuję Ci pakiet pięciu spotkań podczas, których nauczę Cię i wytłumaczę jak najłatwiej i najsprawniej wychować młodzika na stabilnego i mądrego psa. Przeprowadzę podstawy tresury, wytłumaczę dlaczego piesek zachowuje się tak, a nie inaczej i pokażę co robić by przetrwać młodzieńcze napady energii. Do tego pakietu kwalifikują się pieski do 6-tego miesiąca życia.

Cena pakietu: 600 zł.

Szczegóły Psiego przedszkola znajdziesz tutaj

  • Trening z psem (indywidualny): poziom, intensywność i ilość spotkań dostosowana w pełni do poziomu i potrzeb psa oraz opiekuna. 180 zł pojedyncze spotkanie, pakiet 8 spotkań 990 zł (900 dla psów które ukończyły Psie przedszkole lub wcześniejszy poziom treningowy). Treningi przeprowadzam w trzech poziomach zaawansowania.
  • Trening z psem poziom Basic
  • Trening z psem poziom Medium
  • Trening z psem poziom Expert

Szczegóły treningów znajdziesz tutaj

Trening grupowy:

  • pojedynczy trening 100 zł

Jest również możliwość treningu w grupie o ile zgłosi się minimalna ilość uczestników (minimum 5 psów). Czas i miejsce spotkania jest już ustalane pod grupę.

  • “Zanim kupisz lub zaadoptujesz psa” – spotkanie podczas, którego wyjaśnię Ci jak należy przygotować się na powitanie nowego członka rodziny jakim jest pies. Doradzę również przy wyborze rasy lub typu psa.

Cena: 100 zł

  • Konsultacja online -cena takiego spotkania wynosi 150 zł za konsultację. Płatność za spotkanie musi zostać uiszczona z góry.

  • Spacery socjalizacyjne – oferuję również spacery socjalizacyjne. Możliwe są w większej grupie o ile taka się zbierze lub 1 na 1. Informacje o terminach oraz miejscach spacerów cyklicznych mozna znaleźć na moich social mediach FB Instagram

Cena: 50 zł

Płatność za usługi możliwa gotówką lub BLIKiem na telefon.